Hakkımızda

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan COME 2 TÜRKİYE, Türkiye’de eğitim almak isteyen uluslararası öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru devlet üniversitesini tercih etmelerini sağlamaktadır. COME 2 TÜRKİYE Türkiye’ye gelmek isteyen yatırımcılar ve öğrenciler için dil eğitimi, çalışma izinleri, vize hizmetleri, vatandaşlık hizmetleri, yatırım danışmanlığı, sağlık hizmetleri, tercüme hizmetleri ve VİP hizmetlerle sonuç odaklı, hızlı ve dürüst bir yaklaşımla işlemlerini sonuçlandırmaktadır.  “Türkiye’deki Çözüm Ortağınız” sloganı ile çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizin doğru karar vermelerini sağlayarak Türkiye de huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamalarını amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Türkiye’nin uluslararası alanda bilinirliğini arttırarak ülkemize gelecek yabancı yatırımcıların ve öğrencilerin doğru karar vermelerini sağlayarak ülkemize katma değer sağlamak.

Vizyonumuz

“Türkiye’deki Çözüm Ortağınız” sloganı ile çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ülkemizin en önde gelen Yurtiçi Danışmanlık firması olmak.


HİZMETLERİMİZ

Bilgi İste