VİP HİZMETLER

Havaalanı Karşılama
Havalimanında yolcu karşılama ve havalimanı transfer hizmetleri için, karşılama elemanlarımızdan biri veya sürücünüz sizi varış noktasında açıkça görülecek şekilde bir isim tabelasında adınız soyadınız yazılı olarak bekliyor olacak ve sizi doğrudan gitmek istediğiniz yere teslim edecektir. Seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Konut
Üniversite öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış, renkli bir yaşam alanı. Öğrencilere evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı hazırlamaktadır. Odaların hepsinde yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk, ekstra depolama alanı ve buzdolabı bulunmaktadır. Öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek modern, rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlıyoruz.  

İş Arama/Staj
Staj programlarının amacı öğrencilere mesleki ve teknik eğitim vermektir. Üniversitemizde staj programları vasıtasıyla Eğitim ve öğrenim gören öğrencilerin öğrenim süreleri içinde kazandıkları teorik bilgi ve deneyimleri pekiştirmek, laboratuvar atölye uygulamalarında edindikleri beceri ve deneyimleri geliştirmek, görev yapacakları yerlerdeki sorumluluklarını, personel ilişkilerini, organizasyonu ve üretim sürecini ve yeni teknolojileri tanımaları sağlanmak amaçlanmaktadır. Staj programlarında öncelik staj yapma zorunluluğu olan bölümlere verilmektedir.


HİZMETLERİMİZ

Bilgi İste